شفقنا- وزير اطلاعات با اعلام اينكه تنازع و مشاجره باعث زمين گير شدن امت‌ها مي‌شود تصريح كرد: مسوولان و مردم بايد همگرايانه در زمينه پيشبرد امور فعاليت كنند.

به گزارش شفقنا حجت‌الاسلام والمسلمين محمود علوي در جلسه شوراي اداري استان البرز گفت: با لطف خداوند هدايت‌هاي مقام معظم رهبري و ايستادگي دستگاه‌هاي مختلف نظام خلافت خودخوانده داعش و مسايل بزرگ را پشت سر گذاشتيم اما دشمنان همچنان اسلحه خود را كنار نگذاشته‌اند و درصدد تلاش براي ايجاد سرپل‌هايي در كشورهاي ديگر ضد نظام جمهوري اسلامي ايران هستند و در اين مسير نبايد دچار غفلت شد.
وي در ادامه به زادروز ولادت حضرت رسول اكرام (ص) اشاره كرد و افزود: پيامبر اكرم (ص) عقل كامل عالم خلقت هستند و بن بست شكن و هميشه پيروز ميدان‌هاي نبرد و اراده جهان اسلام بودند.

وزير اطلاعات با بيان اينكه پيامبر كمتر از ربع قرن در سرزمين برهوت و در ميان قبايل متفرق امت وسط را تشكيل داد و در كمترين زمان ابرقدرت‌هاي جهان را مقهور ساخت افزود: اكنون فرصتي است كه از لحاظ فكري نرم افزاري و سخت افزاري در جهت دين مبين اسلام و آموزه‌هاي پيامبر و اهل بيت عصمت و طهارت گام برداريم.
وي به فرارسيدن هفته وحدت اشاره كرد و گفت: تنازع و مشاجره باعث زمين گير شدن امت‌ها مي‌شود و مسيولان و مردم بايد همگرايانه در زمينه پيشبرد امور فعاليت كنند.
اين مسيول ادامه داد: نگاه به مسيوليت و امكانات مادي امتحاني الهي است و بايد به اين مسايل به عنوان ابزار خدمت رساني نگريسته شود و خدمت به مردم را نعمتي از سوي پروردگار دانست و شكر اين نعمت را بجا آورد.
علوي با بيان اينكه حكومت بايد براي همه عدالت و خدمت رساني بي منت داشته باشد و با خوش اخلاقي رضايت ارباب رجوع را بدست آورد افزود: در فرهنگ اسلام و قرآن همه چيز در محوريت مردم است امروز نيز خاستگاه نظام جمهوري اسلامي ايران مردم‌اند و همه مسيولان به بركت رشادت‌ها و حضور در صحنه آنان خدمتگزار مردم هستيم.
وزير اطلاعات در ادامه مسايل تهران و البرز را به هم گره خورده عنوان و اعلام كرد: مسايل تهران بدون پيوست امنيتي با البرز امكان پذير نيست.
علوي با بيان اينكه دشمنان درصدد به چالش كشاندن امنيت كشور هستند و نيروهاي امنيتي و شوراي تامين بايد با هوشياري كامل نقاط كور را شناسايي كنند تا جلوي اقدامات دشمن گرفته شود اظهار كرد: در شرايطي كه متزلزل‌ترين شرايط امنيتي را در منطقه شاهد هستيم در ايران اسلامي به كرات شاهد ضربه خوردن تيم‌هاي تروريستي بوده و بيش از ۱۲۰ تيم تروريستي منهدم شدند.
وي تصريح كرد: اين دستاوردها با تلاش دستگاه‌هاي مختلف و همدلي و هم افزايي ميان آنها به دست آمده است و سربازان گمنام امام زمان (عج) نقش بي بديل خود را ايفا كرده اند.
علوي از حساسيت‌ها و تنوع قومي و مذهبي در البرز گفت افزود: مديران استان بايد از اين ظرفيت‌ها بخوبي استفاده كنند.
وزير اطلاعات در پايان خاطرنشان كرد: سربازان گمنام امام زمان در هر استاني منشا خير و بركت بوده و مسيولان قدردان زحمات بوده‌اند.

صداي شيعه